3Bit to już klasyk. Chyba każdy zna to ciasto, prawda? Ale powiem Wam, że ten przepis jest wyjątkowo fajny - ciacho nie wychodzi takie słodkie jak zazwyczaj.. I jest przepyszne!:)
Pyszna szarlotka z dodatkiem masy kajmakowej na herbatnikach - szybka i smaczna. Idealna dla tych, którzy nie mają czasu a lubią czasem zjeść coś słodkiego. ;)