Zrobiłam ostatnio sałatkę pt. czyszczenie lodówki - wyszła bardzo smaczna. I takie połączenia lubię najbardziej - są dobre i pozwalają ograniczyć marnowanie jedzenia. ;)
Pierwszy raz zrobiłam tę sałatkę na rodzinnego grilla. Pasowała idealnie do grillowanych mięs - wiem, że teraz będzie gościć częściej na naszym stole. :)